Wędzarnia przenośna węglowa TENNESSEE 300 - 11093

Zainwestuj w rozwiązanie, które zaskoczy nie tylko rodzinę, ale też znajomych – zdrowe, atak samo smaczne jedzenie zapewni Ci wędzarnia przenośna węglowa Tennesee 300 – jest to opcja praktyczna w przypadku dużego ogrodu, ale i niezwykle poręczna, gdy po sezonie grillowym chcesz zyskać trochę miejsca na posesji – dzięki dwóm kółkom przestawisz ją w odpowiednie zadaszone miejsce.

  • Wymiary rusztu grillowego: 2x: 41 x 38 cm, 1x: 39 x 38 cm

  • Wymiary produktu: 128 x 134 x 88 cm (dł/wys/szer)

1 899,00 1 999,00 zł

Pełen relaks na świeżym powietrzu jest możliwy tylko dzięki sprzętowi renomowanej marki – Landmann od lat udowadnia, że produkty tworzone przez markę, to nie tylko najwyższy poziom technicznego wykonania, ale też innowacyjne technologie wprowadzone w produkty. Udowadnia to prezentowana przenośna wędzarnia.

Dzięki kołom o dużej średnicy wędzarnia przenośna węglowa nie sprawi Ci najmniejszych problemów przy przestawianiu jej pod zadaszenie na sezon zimowy – nawet, gdy teren Twojej posesji jest nierówny. Wykonany z wysokojakościowej blachy stalowej pokrytej żaroodporną farbą piecową sprzęt jest niezwykle solidny, dzięki czemu będzie Tobie służył przez lata.

Wędzarnia przenośna węglowa Tennessee 300 – innowacyjne dodatki

Jedną z najważniejszych cech naszych produktów są praktyczne dodatki, które zapewnią wygodę każdemu, kto będzie z nich korzystał. By zapewnić komfort i Tobie, przenośna wędzarnia, przez nas prezentowana, pozwoli Ci zarówno na grillowanie bezpośrednie, jak i pośrednie. Posiada również osobne palenisko do wędzenia i regulowane otwory wentylacyjne. Duża powierzchnia grilla, zapewniona przez 3 ruszty, połączona została z dowolnie ustawioną wentylacją, co pozwoli Ci na przygotowanie nawet dużej ilości jedzenia przy odpowiednim dla Ciebie natężeniu temperatury pod pokrywą – o niej poinformuje Cię wbudowany termometr. To dzięki niemu zyskasz pełną kontrole nad tym, co się dzieje z przygotowywanymi potrawami.

Wędzarnia przenośna węglowa Tennessee 300 posiada też praktyczne półki – jedną tuż obok paleniska grillowego (sprawdzi się jako podstawka pod grillowane dania), a drugą pod nim (na niej umieścisz brykiet). Obie wpływają na Twoją wygodę i bezpieczeństwo podczas grillowania. Wędzarnia przenośna węglowa posiada też rączki do otwierania i rączkę do przewożenia – obie są wykonane z drewna, dzięki czemu się nie nagrzewają. Mają one też wpływ na atrakcyjny wygląd sprzętu.

  • Klasyczna 18-calowa wędzarka (komora gotowania i kominek) z funkcją 4 w 1 do bezpośredniego i pośredniego grillowania, amerykańskiego grillowania i wędzenia;
  • Wymiary: 128 x 134 x 88, waga: 68 kg;
  • Z zaokrągloną konstrukcją systemów komorowych dla optymalnej cyrkulacji powietrza;
  • Misa paleniskowa i pokrywa o grubości ścianki 1,5 mm;
  • Termometr z pokrywką, ze stołem przednim i klapką do czyszczenia;
  • Masywny, emaliowany ruszt (5 mm);
  • Uchwyty ze stali nierdzewnej.

UWAGA: Przed pierwszym użyciem grill należy rozpalić przez ok. 30 minut w temperaturze pomiędzy 150°C a 200°C