Kociołek żeliwny 8 L - 14213

Kociołek żeliwny z odkręcanymi nóżkami to świetne rozwiązanie dla fanów gorących dań przygotowywanych w wyjątkowy sposób. Sprawdzi się zarówno na garden party, jak i na obozie czy wakacyjnym wyjeździe. Rozpal ognisko i przygotuj zupę w tradycyjny sposób. Na naszym grillu przyrządzisz również dodatki! Duża pojemność gwarantuje, że każdy z gości naje się do syta, a smak potrawy zostanie zapamiętany na długo. Poznaj wszystkie jego możliwości!

Dostępna ilość: 138

439,00

 

Szukasz wyjątkowego sprzętu, który pozwoli Ci na nietypowe przyrządzanie potraw? Co powiesz na kociołek żeliwny? 8 L to pojemność tego sprzętu. Dzięki starannie dobranemu rozmiarowi możesz grillować w tradycyjny sposób mięso, warzywa czy ryby. Taką ilością z pewnością naje się duża grupa znajomych w trakcie wyjazdu czy na biwaku. Postaw na najwyższej jakości grille węglowe! Sprawdź, co jeszcze możesz przygotować z pomocą tego niepozornego kociołka!

Kociołek żeliwny do zadań specjalnych

Oferowany przez nas kociołek żeliwny 8L to wysokiej klasy urządzenie, który pozwala na przygotowanie wielu pysznych potraw.  Grill kociołek żeliwny stoi na trzech stabilnych nóżkach, zakończonych specjalnymi elementami, które gwarantują stabilność konstrukcji. Dzięki temu możesz postawić go zarówno na kostce brukowej, jak i nierównym podłożu. Grill węglowy został wyposażony w pokrywę, która pozwala na optymalną cyrkulację powietrza i gwarantuje idealne przyrządzenie potraw. 

Grill – kociołek żeliwny

Grill węglowy solidna konstrukcja będzie się pięknie prezentowała zarówno na tarasie, na balkonie jak i w plenerze. Całość została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Postaw na niewielkie i wydajne urządzenie, które z pewnością poprawi jakość każdej imprezy na świeżym powietrzu i pozwoli na przygotowanie wielu ciekawych dań. Grille węglowe dostępne u nas to prawdziwy hit!

  • odlew maszynowy
  • odkręcane nóżki
  • możliwość zastosowania z trójnogiem
  • pojemność 8 litrów
  • wymiaru kociołka: 38 x 56,5 x 34 cm
  • waga: 13,5 kg