Kosz paleniskowy STYLE - 11804

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiedni kosz paleniskowy.

 • EAN: 4000810118045

 • Wymiary produktu:  Ø 55 x 69 cm 

  Wymiary opakowania:  60 x 60 x 22 cm

Dostępna ilość: 4

599,00 749,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 545,00 zł
 

Kosz paleniskowy

Kosz paleniskowy został wykonany z lakierowanej proszkowo blachy stalowej. Jego konstrukcja jest solidna i stabilna. Cały kosz paleniskowy Landmann jest pomalowany na czarno, ale dla kontrastu dodano srebrne elementy, które nadają mu designerskiego sznytu. Dzięki temu konstrukcja wygląda lekko i stylowo.

Kosz paleniskowy ma ozdobne wsporniki, a na górze zamontowano obręcz ze stali szlachetnej, która ułatwia przenoszenie. Dzięki temu ciepło i blask ognia wypełni dokładnie to miejsce, w którym aktualnie go potrzebujesz. Kosz paleniskowy ze stali ma specjalną siatkę ochronną, która zabezpiecza otoczenie przed iskrami, co stanowi idealne ogrzewanie na taras.

Kosz paleniskowy Landmann

Kosz paleniskowy ze stali ma zintegrowany wkład. Oznacza to, że jest idealnie wyprofilowany pod układanie szczap drewna. Dzięki temu nawet początkowe rozpalanie będzie łatwe. Dzięki tego rodzaju produktom nie musisz martwić się o pożar w Twoim ogrodzie.

Swobodnie możesz postawić kosz paleniskowy na tarasie czy balkonie. Otrzymasz piękny blask ognia i przyjemne ciepło dookoła. Dzięki temu chłodne jesienne wieczory i rześkie wiosenne poranki nie będą wymagały koca i ciepłych skarpet. Teraz możesz się relaksować na świeżym powietrzu, a o temperaturę zadba stylowe ogrzewanie tarasowe od Landmann.

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o detale konstrukcyjne i wygląd zewnętrzny, dlatego klienci tak cenią nasze produkty. Jeżeli nie wiesz, na jaki się zdecydować, skontaktuj się z naszymi doradcami. Służymy pomocą i wiedzą popartą doświadczeniem.

Kosz paleniskowy kula ognia, czy może designerskie „Gwiazdy & Księżyc”, które tworzą atrakcyjne efekty świetlne? A może jednak proste palenisko „Kreta”? W naszym internetowym sklepie wybór jest naprawdę duży. Wspólnymi siłami dobierzemy idealny kosz paleniskowy Landmann do Twojego ogrodu.

 • wykonanie z lakierowanej proszkowo blachy stalowej;
 • atrakcyjna, solidna, masywna  stalowa konstrukcjal w kolorze czarnym;
 • ozdobne wsporniki i górna obręcz ze stali szlachetnej ułatwiająca bezpieczne przenoszenie;
 • optymalne wykonanie zawierające siatkę ochronną zabezpieczającą przed iskrami;
 • zawiera zintegrowany wkład paleniska do optymalnego układania szczap drewna;
 • produkt dostarczany częściowo zmontowany;
 • pozwala na bezpieczne rozpalenie ognia w ogrodzie, na tarasie, na trawie;
 • może być wykorzystywane jako żródło ciepła lub stylowe oświetlenie