Promiennik grzewczy wiszący MUSHROOM (1500W) Landmann - CE11

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiedni promiennik grzewczy wiszący.

  • Wymiary produktu: 42,5 cm (średnica)

599,00 849,99 zł

Odpoczynek w ogrodzie to dla wielu z nas niemal kwintesencja lata. Jednak nierzadko mimo najcieplejszych popołudni musimy mierzyć się z wyjątkowo chłodnymi wieczorami. Z tego względu warto zainwestować w takie urządzenie jak promiennik tarasowy. Dzięki niemu nawet najbardziej niesprzyjająca pogoda nie zniweczy Twoich planów. Promiennik grzewczy wiszący 1500W rozgrzeje każdą przestrzeń i sprawi, że Ty i Twoi bliscy jeszcze dłużej będziecie mogli cieszyć się swoim towarzystwem.

Promiennik grzewczy wiszący mushroom

Oferowany przez nas promiennik mushroom to idealne połączenie ogromnej funkcjonalności z niecodziennymi walorami estetycznymi. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wiszący promiennik grzewczy to urządzenie w pełni bezpieczne. Optymalne połączenie wysokiej klasy aluminium, stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego sprawia, że raz zakupiony promiennik tarasowy wystarczy nam nawet na 5000 godzin i poradzi sobie z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Poza tym warto również pamiętać o tym, że parasol grzewczy grzyb gazowy może również pełnić funkcję alternatywnego źródła światła. Decydując się na promiennik grzewczy wiszący 1500W, nie musimy przejmować się koniecznością zakupu kolejnej lampy.

Funkcjonalny wiszący promiennik podczerwieni

Dostępny w naszej ofercie wiszący promiennik grzewczy to nie tylko urządzenie, które zadba o odpowiednią temperaturę na Twoim tarasie, ale także przedmiot estetyczny. Charakteryzujący się niecodziennym kształtem parasol grzewczy grzyb gazowy nada każdej przestrzeni nieco nowoczesności. Minimalistyczny design świetnie wkomponuje się w już zastaną aranżację lub stworzy idealną podstawę do stworzenia nowej. Poza tym wiszący promiennik grzewczy to element wyposażenia, który sprawi, że każdy wieczór spędzony na świeżym powietrzu będzie wyjątkowo nastrojowy. Warto również pamiętać, że ten elegancki dodatek to idealna alternatywa dla ostrych lampek i problematycznych świeczek.

Dane techniczne Promiennika CE11:

  • Zasilanie - 1500 Wat
  • Żywotność elementów - 5000 godzin
  • Certyfikaty - CE, PAH, ROHS, IPX4
  • Materiał - Aluminium, stal nierdzewna i plastik
  • Elementy grzewcze - Halogen
  • Waga - 2,0 kg
  • Wymiary - 42,5 cm
  • Przewód - 1,9 m