Promiennik grzewczy elektryczny wiszacy - CE09

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiedni promiennik grzewczy elektryczny.

 • Wymiary produktu: 60 cm (średnica)

899,00 1 199,00 zł

Szukając odpowiedniego oświetlenia do ogrodu, często kierujesz się tym, by było funkcjonalne, stylowe i jednocześnie pozwalało na zbudowanie przytulnej atmosfery. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie wiszący promiennik elektryczny. Będzie on nie tylko estetycznie wyglądał, ale też zapewni ciepłe światło – wystarczające, by czytać przy nim książkę lub zorganizować spotkanie towarzyskie. Promienniki ciepła na podczerwień to również wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Wiszący promiennik podczerwieni skutecznie ogrzeje chłodne wrześniowe wieczory. Fale podczerwone nagrzewają przedmioty, do których dociera promiennik elektryczny. Skutkuje to znacznie wydajniejszym ogrzewaniem niż w przypadku zwykłego nagrzewania powietrza.

Promienniki grzewcze elektryczne – rozwiązanie tysiąca nocy

Promiennik elektryczny tarasowy dzięki temu, że jest zasilany elektrycznie, pozwala dowolnie regulować moc ogrzewania i oświetlania, zależnie od indywidualnych potrzeb. Możliwość kontrolowania tych dwóch rzeczy znacząco podnosi walory praktyczne, którymi cechuje się każdy elektryczny promiennik. Nawet gdy podczas upalnych miesięcy zdarzy się jakaś chłodniejsza noc, z pewnością nie pokrzyżuje Ci planów, jeśli zaopatrzysz się w wiszący promiennik elektryczny.

Dodatkowym atutem, którym cechują się promienniki grzewcze elektryczne, może być dołączony do nich pilot sterujący. Dzięki temu dodatkowi możesz dowolnie wpływać na promiennik CE09 – zarówno na moc podczerwieni, jak i na siłę blasku.

Promienniki ciepła – baw się do rana

Promienniki ciepła na podczerwień mogą być zamontowanie zarówno w altanie, na tarasie, a nawet na balkonie, uświetniając swoją obecnością już i tak wyborową atmosferę. Dzięki stylowemu łańcuszkowi, promienniki grzewcze elektryczne możesz umieścić w dowolnym miejscu. Ich opływowy kształt sprawia, że promiennik elektryczny będzie też prezentował się niezwykle imponująco.

Kompaktowy rozmiar promiennika i jego waga sprawia, że zamontowanie go nie będzie wielkim wysiłkiem. Montaż powinien przebiec sprawnie i szybko zapewnić najwyższej klasy komfort. Promienniki grzewcze elektryczne to nowoczesne rozwiązanie, które dopasuje się do każdej aranżacji ogrodowej i tarasowej. Niezależnie zatem od wyboru mebli i dekoracji, promiennik zasilany elektrycznie z pewnością spełni swoje zadanie.

Zestaw zawiera:

 • promiennik CE09;
 • łańcuszek do zawieszenia promiennika;

  Parametry techniczne promiennika:

  • moc : 900/1200/2100
  • Materiał grzewczy: lampy halogenowe
  • waga: 3,5 kg
  • średnica 60cm