Grill ceramiczny MINI KAMADO - 11820

Wydaje Ci się, że widziałeś już wszystko, a temat przygotowania potraw na grillach ogrodowych węglowych nie ma przed Tobą tajemnic? Grill ceramiczny MINI Kamado, który łączy w sobie technologię NASA z tradycją japońskiej kuchni. To niesamowite urządzenie, które koniecznie musisz poznać. Daj się zaskoczyć niezwykłej kombinacji tworzywa, która doskonale kumuluje ciepło i zapewnia maksimum kulinarnych doznań.

 • EAN: 4000810118205

 • Wymiary rusztu grillowego: ∅ 27 cm (średnica)

 • Wymiary produktu: 32 X 57 X 32 cm (dł/wys/szer)

  Wymiary opakowania:  cm

 • Akcesoria: 

699,00 749,00 zł

Kamado to japoński sposób przyrządzania potraw. W procesie wykorzystuje się ceramiczny piekarnik, w którym dochodzi do wędzenia, pieczenia i grillowania. Gotowanie w stylu ^Kamado to propozycja dla prawdziwych miłośników kulinarnych przygód na świeżym powietrzu. Zainspirowaliśmy Cię? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Grill ceramiczny MINI KAMADO to znakomite doznania smakowe

Grill węglowy wykonany został z kombinacji glazurowej kamionki ceramicznej oraz lakierowanej blachy stalowej i żeliwa. Grill ceramiczny MINI KAMADO zasilany jest palącym się węglem. Ceramiczna obudowa glazurowana w kolorze czarnym sprawia, że ma niezwykle równomierną dystrybucję ciepła i rozgrzewa się do wysokich temperatur. Dodatkowo, nasz grill węglowy jest niezwykle ekonomiczny – w trakcie gotowania zazwyczaj nie trzeba dokładać już węgla, bowiem jedna porcja wystarcza na 4-6 godzin.

Nie obawiaj się! Ceramiczna powłoka w żaden sposób nie wpływa na smak potraw, a możesz ich przyrządzić naprawdę wiele. Grille węglowe z tej serii to wszechstronne zastosowanie. Oprócz oczywistego grillowania, zapewniają gotowanie lub wolne gotowanie, wędzenie, wypiekanie chleba i pieczenie pizzy na płycie kamiennej. Znawcy mówią, że smak każdego dania przyrządzonego w ten sposób jest niepowtarzalny – przekonaj się sam!

Grill ceramiczny – praktyczne zastosowanie

Dostępne u nas grille węglowe to gwarancja najlepszej jakości połączona z funkcjonalnością. Grill ceramiczny MINI KAMADO wyposażono w bardzo mocną pokrywę na zawiasach, zawierającą otwór wentylacyjny oraz termometr, które umożliwiają regulację przepływu powietrza i temperatury. Ceramika, z której został zrobiony może być wielokrotnie nagrzewana, bez obaw o zniszczenia. 

Warto również podkreślić jego praktyczne cechy. Bowiem, powierzchnia grillowania o przekroju 27 cm, zapewnia sporo miejsca dla potraw. Na pewno zaspokoją głód minimum trzech osób. Czy to nie jest wygodne? Zwróć też uwagę na fantastyczny design i niewielkie rozmiary tego produktu. Wpasują się w każdą aranżację ogrodu. Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych rozwiązań. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

 • Grill wykonany z kombinacji glazurowanej kamionki ceramicznej oraz lakierowanej blachy stalowej i żeliwa;
 • gruba, ceramiczna obudowa glazurowana z zewnątrz w kolorze czarnym doskonale kumulująca ciepło;
 • żeliwny szyber/zawór pokrywy i przesłona wentylacyjna ze stali szlachetnej w dolnej części korpusu grilla;
 • wskaźnik temperatury w pokrywie;
 • emaliowany ruszt grillowy;
 • grill ceramiczny z USA inspirowany pochodzącymi z Japonii / Azji piecami ceramicznymi typu Kamado;
 • wszechstronne  zastosowanie:  grillowanie,  wędzenie,  gotowanie,  wolne  gotowanie,  wypiekanie  chleba  i  pieczenie  pizzy  na  płycie  kamiennej; możliwość mycia w zmywarce (dot. rusztów);
 • powierzchnia grillowania – Ø 27 cm – odpowiedni dla około 3 osób;