Dekoracyjny słupek LED MAXXMEE „Farmer Rose” z kulą świetlną - 65 cm


Wymiary produktu: 19,5 x 19,5 x 65 cm (dł/sz/wys)

Dostępna ilość: 2

153,00

 

Dekoracyjna kolumna z motywem róży, rdzawym wyglądem i kulową lampą LED. Proste, białe światło lub fascynująca zmiana koloru LED z kuli na podłogę. Idealny do salonu, ogrodu, tarasu i balkonu. Z funkcją timera - wyłącza się automatycznie po 6 godzinach.

Możesz go użyć do stworzenia fajnych gier świetlnych w swoim ogrodzie! Dzięki słupkowi dekoracyjnemu MAXXMEE z kulą świetlną LED nie tylko wprowadzisz do domu stylowy element dekoracyjny w kolorze rdzy, ale możesz również wyczarować fajne efekty świetlne w swoim ogrodzie dzięki szykownemu wzorowi w stylu wiejskiej róży. Wybierz na przykład między prostym, białym światłem, zaimponuj kolorowymi efektami stroboskopowymi lub stwórz romantyczny nastrój dzięki delikatnemu gradientowi kolorów. Za pomocą dołączonego pilota można łatwo ustawić żądaną funkcję, wybrać kolory lub regulować poziom jasności. Dekoracyjna kolumna MAXXMEE z kulowym światłem LED jest idealna do wnętrz i na zewnątrz. Dzięki wygodnemu zasilaniu bateryjnemu można go ustawić niemal wszędzie - czy to na balkonie, tarasie czy w ogrodzie.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał: metal, plastik
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 19,5 x 19,5 x 65 cm, kolumna: ok. 18,5 x 18,5 x 46 cm. Bateria: 3,7 V (Li-Ion, 300 mAh)
  • Adapter USB: 5 V DC, 1000 mA (brak w zestawie)
  • Czas ładowania: ok. 3-5 godzin
  • Czas pracy: maks. 22 godziny (przy w pełni naładowanej baterii)
  • Stopień ochrony: IP44
  • Zakres dostawy: 1 x kolumna ozdobna ze zintegrowaną baterią, 1 x kabel USB (wtyczka micro B do wtyczki A), 1 x pilot z baterią guzikową CR2025
Uwagi: Ten produkt nadaje się jako dekoracja do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Inne produkty z tej samej kategorii