Słupek dekoracyjny LED EASYmaxx z motywem roślinnym rdzawa "Farmer Rose" - 87 cm


Wymiary produktu: 23 x 23 x 76 cm (dł/sz/wys)

333,00

Kolumna dekoracyjna w kwiatowy wzór z oświetleniem LED. Z donicą do własnych kompozycji kwiatowych. Idealny do salonu, ogrodu, tarasu i balkonu. Może być umieszczony prawie w dowolnym miejscu dzięki zasilaniu bateryjnemu. Zintegrowana funkcja timera do automatycznego wyłączania po 6 godzinach.

Ta szlachetna kolumna dekoracyjna XXL uprzyjemni Ci dzień jak i noc! Miska na rośliny oferuje miejsce na Twoje własne kompozycje kwiatowe i roślinne. Dzięki modnemu, rdzawemu wyglądowi i delikatnemu, kwiecistemu wzornictwu sama kolumna przyciąga wzrok w każdym wnętrzu. Ale to nie wszystko: dzięki przełączanemu oświetleniu LED kolumna dekoracyjna XXL „EASYmaxx” XXL z donicą jest jeszcze bardziej fascynująca, zwłaszcza w ciemności. Dzięki zintegrowanej funkcji timera oświetlenie wyłącza się automatycznie po 6 godzinach. Kolumna dekoracyjna "EASYmaxx" XXL z donicą jest zasilana bateryjnie, dzięki czemu słupek dekoracyjny można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu niezależnie od gniazdek - w salonie, jak również w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie, ponieważ " Kolumna dekoracyjna EASYmaxx" XXL z donicą nadaje się zarówno do użytku wnętrz jak i na zewnątrz.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał: metal z powłoką proszkową
  • Wymiary: wysokość całkowita: ok. 87 cm, kolumna: ok. 23 x 23 x 76 cm;
  • Misa na rośliny: ok. Ø 34 cm, wys. 11 cm
  • Zasilanie: 3 V DC (2 x 1,5 V baterie typu AA)
  • Stopień ochrony: IP44
  • Zakres dostawy: 1 x kolumna ozdobna z komorą baterii, 1 x miska

Uwagi: Ten produkt nadaje się jako dekoracja do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Miskę można obsadzić kwiatami, napełnić wodą itp.