Słupek dekoracyjny LED EASYmaxx z efektem płomienia - rdzawy - 69 cm


Wymiary produktu: 23 x 23 x 57 cm (dł/sz/wys)

Wymiary misy: ok
∅ 32 cm x 12 cm (wys.)

Dostępna ilość: 2

299,00

 

Słupek dekoracyjny LED EASYmaxx z efektem płomienia - rdzawy - 69 cm z miejscem do własnych kompozycji kwiatowych

48 diod LED z fascynującym efektem płomienia - bez ryzyka pożaru. Dzięki zasilaniu bateryjnemu można umieścić go niemal w dowolnym miejscu. Zintegrowana funkcja timera do automatycznego wyłączania po 6 godzinach. Idealny do salonu, ogrodu, tarasu i balkonu.

Kolumna dekoracyjna ze zintegrowaną świecą LED
Romantyczna magia ognia ozdobnej kolumny „EASYmaxx” z donicą zainspiruje Cię w dzień i w nocy! Zintegrowana świeca LED z 48 diodami LED imituje migoczące światło konwencjonalnej świecy łudząco rzeczywiste - ale bez ryzyka pożaru! Ale to nie wszystko, ponieważ donica oferuje wystarczająco dużo miejsca na Twoje własne kompozycje kwiatowe i roślinne. Nawet w ciągu dnia słupek w modnym rdzawym wyglądzie z delikatnymi zdobieniami przyciąga wzrok. Dzięki efektywnemu oświetleniu LED staje się jednak fascynującą atrakcją w każdym otoczeniu. Kolumna dekoracyjna "EASYmaxx" z donicą nadaje się zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz, a dzięki zasilaniu bateryjnemu można ją postawić niemal wszędzie - w ogrodzie, na tarasie, balkonie czy w salonie. Z praktyczną funkcją timera do automatycznego wyłączania po 6 godzinach.

Szczegóły techniczne:

    • Wymiary: wysokość całkowita ok. 69 cm, kolumna ok. 23 x 57 x 23 cm, miska na rośliny ok. Ø 32 cm, wysokość 12 cm
    • Zasilanie świecy: 4,5 V DC (3 x 1,5 V baterie typu AAA);
    • Zasilanie pilota zdalnego sterowania: 3 V (baza guzikowa CR2025)
    • Stopień ochrony: IP44
    • Zakres dostawy: Dekoracyjny słupek ze świecą LED z prawdziwego wosku, miską, pilotem z włożoną baterią guzikową 3 V (CR2025)
Uwagi: Ten przedmiot nadaje się jako dekoracja do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Miskę można obsadzić kwiatami, napełnić wodą itp.