Dekoracyjna kolumna LED EASYmaxx z muszelką roślinną o wyglądzie betonu "Mandala" - 87 cm


Wymiary produktu: 23 x 23 x 76 cm (dł/sz/wys)

Wymiary misy: ok
∅ 34 cm x 11 cm (wys.)

349,00

Dekoracyjna kolumna LED EASYmaxx z muszelką roślinną o wyglądzie betonu "Mandala" - 87 cm

Kolumna dekoracyjna w stylu mandali z oświetleniem LED. Z donicą do własnych kompozycji kwiatowych. Idealna do salonu, ogrodu, tarasu i balkonu. Dzięki zasilaniu bateryjnemu można umieścić ją niemal w dowolnym miejscu. Zintegrowana funkcja timera do automatycznego wyłączania po 6 godzinach.

Ta szlachetna kolumna dekoracyjna XXL uprzyjemni Ci zarówno dzień jak i noc!
Misa na rośliny oferuje miejsce na Twoje własne kompozycje kwiatowe i roślinne. Dzięki modnemu betonowemu wyglądowi i eleganckiemu wzornictwu mandali, sama kolumna przyciąga wzrok w każdym wnętrzu. Ale to nie wszystko: dzięki przełączanemu oświetleniu LED kolumna dekoracyjna XXL „EASYmaxx” XXL z donicą jest jeszcze bardziej fascynująca, zwłaszcza w ciemności. Dzięki zintegrowanej funkcji timera oświetlenie wyłącza się automatycznie po 6 godzinach. Kolumna dekoracyjna z donicą „EASYmaxx” XXL jest zasilana bateryjnie, dzięki czemu można ją postawić niemal wszędzie niezależnie od gniazdek – w salonie, jak również w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie.

Szczegóły techniczne:

    • Materiał: metal;
    • Wymiary: wysokość całkowita: ok. 87 cm, kolumna: ok. 23 x 23 x 76 cm; Miska na rośliny: ok. Ø 34 cm, wys. 11 cm
    • Zasilanie: 3 V DC (2 x 1,5 V baterie typu AA)
    • Stopień ochrony: IP44
    • Zakres dostawy: 1 x kolumna ozdobna z komorą baterii, 1 x miska
Uwagi: Ten produkt nadaje się jako dekoracja do użytku wnętrz i na zewnątrz. Miskę można obsadzić kwiatami, napełnić wodą itp.