Pochodnia solarna LED MAXXMEE z czujnikiem światła dziennego - zestaw 2 szt. – czarna


Wymiary produktu z klipsem: ok. H26 x ∅ 7,5 cm

Wymiary ze szpikulcem do ziemi: ok
∅ 49 cm x ∅ 7,5 cm

Dostępna ilość: 3

69,00

 

Lampa solarna LED MAXXMEE z czujnikiem światła dziennego - zestaw 2 szt. – czarna

Dekoracyjne lampy solarne z fascynującym, realistycznym efektem płomienia. Czujnik światła dziennego do automatycznego włączania i wyłączania. Stabilny i odporny na warunki atmosferyczne. Może być używany z klipsem do przymocowania do stołu lub z kolcem do ziemi jako oświetleniem chodnika.

Nastrojowe oświetlenie Twojego ogrodu!
Solarne lampy ogrodowe MAXXMEE w praktycznym zestawie 2 sztuk nie tylko dobrze prezentują się na tarasie lub w ogrodzie, ale są również idealne do wyznaczania i oświetlania ścieżek, oczek wodnych itp. 12 diod LED na lampę zapewnia romantyczne, ciepłe, białe światło fascynujący efekt płomienia - bez ryzyka pożaru! Dzięki zintegrowanemu panelowi słonecznemu lampy ogrodowe MAXXMEE ładują się, gdy świeci słońce i są automatycznie włączane przez czujniki światła dziennego, gdy zapada zmierzch. Można je również mocno zakotwić w ziemi za pomocą dołączonych kolców gruntowych, a nawet przymocować do stołów za pomocą dołączonych klipsów. Świetne na romantyczne akcenty w nocy!

Szczegóły techniczne:

    • Materiał: PP, ABS Wymiary: z klipsem: ok. H26 x Ø7,5cm, z szpikulcem do ziemi: ok. H49 x Ø7,5cm
    • Zasilanie: 1,2 V DC każdy (1 x akumulator Ni-MH, 150 mAh)
    • Czas ładowania baterii: ok. 8 - 10 godzin (w słońcu)
    • Czas świecenia: do 6-8 godzin (przy w pełni naładowanej baterii)
    • Stopień ochrony: IP44 Zakres dostawy: 2 x głowica lampy, 2 x jednostka słoneczna ze zintegrowaną baterią i diodami LED, 2 x klipsy, 2 x uchwyty, 2 x kolce uziemiające
Uwagi: Produkt służy do dekoracji terenów zewnętrznych. Akumulator jest ładowany za pośrednictwem pola słonecznego w świetle dziennym. Zmagazynowana energia pozwala diodom LED świecić w ciemności.