Lampa solarna LED MAXXMEE - wygląd rattanu - zestaw 4 sztuk - czarna


Wymiary produktu: ok. 5,5 x 5,5 x 26,5 cm + kolec do ziemi

49,00

Lampa solarna LED MAXXMEE - wygląd rattanu - zestaw 4 sztuk - czarna

Duża długość kabla (75 cm na lampę) Czujnik światła dziennego do automatycznego włączania i wyłączania Pali się do 8 godzin Z kolcami uziemiającymi dla łatwej instalacji.

Szlachetne oświetlenie zewnętrzne w modnym stylu rattanu!

Z łatwością upiększ swój balkon, taras lub ogród w elegancki sposób! Te stylowe lampy solarne MAXXMEE o realistycznym wyglądzie rattanu są bardzo dekoracyjne w ciągu dnia, szczególnie w połączeniu z nowoczesnymi i popularnymi meblami ogrodowymi z rattanu. Po zmroku ujawnia się ich pełne piękno: wtedy lampy solarne MAXXMEE świecą białym światłem i sprawiają, że letnie wieczory są jeszcze bardziej przytulne! Do zasilania wszystkich diod LED wystarczająca ilość energii słonecznej potrzebny jest tylko jeden panel słoneczny, a czujnik światła dziennego do automatycznego włączania i wyłączania jest już zintegrowany. Praktyczne kolce do ziemi sprawiają, że ustawienie jest cudownie łatwe, zarówno w ogrodzie, jak i w doniczce.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał: rattan syntetyczny (PVC)
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 5,5 x 5,5 x 26,5 cm + 10 cm kolec do ziemi
  • Zasilanie: 1,2 V DC (1 x akumulator Ni-MH, 300 mAh)
  • Czas ładowania baterii: ok. 8 - 10 godzin (w słońcu)
  • Czas świecenia: do 6 - 8 godzin (przy w pełni naładowanej baterii)
  • Stopień ochrony: IP44
  • Zakres dostawy: 1 x bateria słoneczna ze zintegrowaną baterią i 4 światłami (podłączone kablem), 1 x uchwyt do kołków uziemiających do baterii słonecznej, 5 x kolce do uziemienia
Uwagi: Produkt służy do dekoracji zewnętrznych terenów wokół domu, tarasu, balkonu i ogrodu. Akumulator jest ładowany za pomocą pola słonecznego w świetle dziennym. Dzięki zgromadzonej energii diody LED mogą świecić w ciemności.