Lampa solarna MAXXMEE z grotem uziemiającym "Sparkler" - 2 tryby świecenia - zestaw 3 szt.


Wymiary produktu: ok. 60 cm długość / max ok. 3 m

37,50

 

Lampa solarna MAXXMEE z grotem uziemiającym "Sparkler" - 2 tryby świecenia - zestaw 3 szt.

Trzy ścieżki słoneczne z kolcem uziemiającym i oddzielnym panelem słonecznym. Optyka Sparkler dzięki filigranowemu układowi 10 miedzianych przewodów z 30 diodami LED na ścieżkę światła. Z czujnikiem zmierzchu: zaczyna świecić, gdy na zewnątrz robi się ciemno. Z dwoma trybami światła: migające światło i stałe światło. Dzięki dekoracyjnym lampom solarnym MAXXMEE z optyką brylantów możesz codziennie cieszyć się fascynującą atmosferą świetlną na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie. W ciągu dnia panel słoneczny jest ładowany przez światło słoneczne, a dzięki wbudowanemu czujnikowi zmierzchu zaczyna świecić, gdy tylko robi się ciemno. To alternatywne źródło energii nie wymaga gniazdka i dlatego można je umieszczać w dowolnym miejscu. Wybierz jeden z dwóch różnych trybów oświetlenia: ekscytujące migające światło lub urzekające ciągłe światło. Trzy dekoracyjne lampy solarne MAXXMEE wspaniale przyciągają wzrok na chodnikach i rabatach kwiatowych lub w donicach. Długość kabla 2 m między panelem słonecznym a kołkiem uziemiającym zapewnia dodatkowy zakres pozycjonowania.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał: PP, stal, miedź
  • Wymiary: długość drążka: ok. 60 cm;
  • Długość między światłami: ok. 50 cm;
  • Całkowita długość: ok. 3 m Zasilanie: 1,2 V DC (1 x akumulator Ni-MH, 600 mAh)
  • Czas ładowania baterii: ok. 8 - 10 godzin (w słońcu)
  • Czas świecenia: do 6-8 godzin (przy w pełni naładowanej baterii)
  • Stopień ochrony: IP44
  • Zakres dostawy: 1 x jednostka słoneczna ze zintegrowaną baterią i 3 lampkami (podłączona przewodem), 1 x szpilka do uziemienia jednostki słonecznej
Uwagi: Produkt służy do dekoracji zewnętrznych terenów wokół domu, tarasu, balkonu i ogrodu. Akumulator jest ładowany za pośrednictwem pola słonecznego w świetle dziennym. Zmagazynowana energia pozwala diodom LED świecić w ciemności.