Grill gazowy FRYTON COOK PTS 4.1 (15,0 kW) 05157

Innowacja, która spełnia marzenia: Teraz możesz grillować, smażyć na gorącym powietrzu i gotować w jednym, ponieważ grill gazowy FRYTON 4.1 Cook z frytownicą na gorące powietrze firmy LANDMANN jest bardziej elastyczny niż kiedykolwiek. Trzy ruszty grillowe o powierzchni grillowania 65 x 40 cm oferują wystarczająco dużo miejsca na mięso, rybę czy tofu, na płycie bocznej palnika zintegrowana strefa gotowania. Przygotuj ziemniaki, sosy lub warzywa, a także masz możliwość serwowania chrupiących frytek.Tak, naprawdę: grill gazowy ma wbudowaną 3-litrową frytownicę na gorące powietrze z wyświetlaczem LED, dzięki czemu możesz dodać chrupiące nuggetsy, frytki lub ćwiartki ziemniaczane do swojego menu grillowego - i to prawie bez oleju.

 

Dostępna ilość: 100

3 349,00 3 999,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 3 499,00 zł
 

NOWOŚĆ w POLSCE !!!!

Innowacja, która spełnia marzenia: teraz możesz grillować, smażyć na gorącym powietrzu i gotować w jednym, ponieważ dzięki grillowi gazowemu FRYTON 4.1 cooK z frytownicą na gorące powietrze firmy LANDMANN jesteś bardziej elastyczny niż kiedykolwiek. Trzy ruszty grillowe o powierzchni grillowania 65 x 40 cm oferują wystarczająco dużo miejsca na mięso, ryby lub tofu; na płycie z palnikiem bocznym zintegrowana strefa gotowania. Teraz przygotujesz ziemniaki, sosy lub warzywa, a także masz możliwość podania chrupiących frytek, nuggetsów, lub ćwiartki ziemniaków do swojego grillowego menu - i to prawie bez oleju. A to nie wszystko: dzięki praktycznemu systemowi rusztów do grilla Modulus możesz stworzyć swoją powierzchnię grilla dokładnie tak, jak tego potrzebujesz - np. z woka, kamienia do pizzy lub patelni. Twoje potrawy z grilla pozostają świeże przez długi czas na emaliowanym ruszcie do podgrzewania. Po lewej stronie grilla gazowego Fryton 4.1 cooK z frytkownicą na gorące powietrze firmy LANDMANN znajduje się stabilny stolik boczny, który oferuje niezbędne miejsce do przechowywania akcesoriów do grillowania, sosy lub napoje.
  • Grill gazowy 3w1: grillowanie, gotowanie, frytowanie -  w tym urządzeniu usmażysz FRYTKI!!
  • Wymiary: ok. 135 x 53 x 120 cm.
  • INNOWACJE: grillowanie, smażenie na gorące powietrze i gotowanie - grill gazowy
  • FRYTON 4.1 Cook ze zintegrowaną frytownicą na gorące powietrze 3,5 L: 220-240 V, 50/60 Hz, 1320 W.
  • ZE STREFĄ GOTOWANIA: zatopiony palnik boczny o mocy 3 kW do przygotowania dodatków, sosów itp. bezpośrednio na grillu
  • CZTERY PALNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ: o łącznej mocy 12 kW dla różnych stref gotowania do bezpośredniego i pośredniego grillowania
  • MODULUS GRILLING SYSTEM: do akcesoriów takich jak wok, kamień do pizzy lub płyta grillowa oraz powierzchnia grillowa według potrzeb.
  • Powierzchnia grillowania: 65 x 40 cm - przystosowany powyżej 6 osób;
  • Pasujący pokrowiec: model 15707
Pliki załączone do produktu
instrukcja montażu (Rozmiar: 8,68 MB) pobierz
instrukcja montażu FRYTON 5157