Magnetyczny uchwyt na butelki z sosami 02496

  1. ZAWSZE POD RĘKĄ: podczas grillowania masz teraz w zasięgu ręki nawet trzy butelki sosu, po prostu umieść je w magnetycznym uchwycie na sos i wyjmij je do przyprawiania - idealne do musztardy, majonezu, ketchupu, sosu do burgerów lub różnych przypraw;
  2. ELASTYCZNY CEL: Możesz w pełni skoncentrować się na grillowanym jedzeniu, ponieważ uchwyt na sos do grilla zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ulubionego sosu lub sosu Twoich gości - idealny również do przechowywania szczypiec do grilla itp.
  3. SILNE TRZYMANIE: Po prostu przytrzymaj go na metalowej powierzchni, a magnes natychmiast zapewni bezpieczne trzymanie - dzięki czemu możesz umieścić sos w uchwycie na 3 standardowe butelki sosu (każda 250 ml) o pojemności do 1,2 kg;
  4. WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Magnetyczny uchwyt na butelkę z sosem do grilla nie tylko dobrze wygląda, ale jest również wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, jest łatwy do czyszczenia dzięki wyjmowanej misce, a kolor pasuje do wszystkiego
  5. WSZECHSTRONNOŚĆ: Praktyczny uchwyt na butelki z sosem możesz przymocować nie tylko do grilli LANDMANN, ale także do dowolnej powierzchni magnetycznej - w tym grilli innych producentów lub lodówki w kuchni lub w ogrodzie.

 

Dostępna ilość: Duża ilość

79,00

 

Magnetyczny uchwyt na buteli z sosami; wykonany ze stali nierdzewnej; łatwy do zawieszenia; ładowność: 1,2 kg;

Teraz masz wybór: magnetyczny uchwyt na butelki na sos do grilla firmy LANDMANN zapewnia wystarczająco dużo miejsca na Twoje ulubione sosy i te Twoich gości.
Dzięki temu masz wszystko pod ręką podczas grillowania i możesz użyć wybranej butelki sosu bezpośrednio, zamiast długo szukać.
Silny magnes zapewnia łatwe przymocowanie do grilla LANDMANN i jednocześnie bezpieczne trzymanie.
Wysokiej jakości uchwyt na butelki na sos wykonany ze stali nierdzewnej jest oczywiście wielofunkcyjny, ponieważ jeśli chcesz, możesz w nim przechowywać również przyprawy, szczypce do grilla, nożyczki itp., aby mieć wolne obie ręce.
Miskę można łatwo wyjąć z uchwytu w celu łatwego czyszczenia. Idealny sprzęt, jeśli lubisz grillować.
Na 3 standardowe butelki sosu (po 250 ml każda).
 

Wymiary: 21,7 x 6,4 x 9,7 cm (dł/gł/h)

Wymiary opakowania: 24 x 7,2 x 10 cm (dł/gł/h)

Waga: około 0,6 kg.