Reduktor ciśnienia 04980

Każdy, kto stale martwi się ciśnieniem gazu podczas korzystania z grilla gazowego, może odetchnąć z ulgą: regulator ciśnienia gazu LANDMANN nie tylko pomaga śledzić stan rzeczy, ale także reaguje w sytuacjach awaryjnych.
A tak to działa: wystarczy w kilku prostych krokach zamontować regulator gazu między butlą gazową a wężem gazowym grilla. Dopływ gazu wyłącza się natychmiast i bez Twojej ingerencji, jeśli ciśnienie robocze różni się o więcej niż 10%.
Jeśli np. wąż gazowy pęknie lub zostanie w inny sposób uszkodzony, zawór bezpieczeństwa zamknie się automatycznie, aby gaz nie mógł się ulotnić. Gdy wskaźnik reduktora ciśnienia gazu jest czerwony, należy natychmiast wyłączyć grill, ponieważ butla z gazem musi ostygnąć. Kolor żółty oznacza, że ​​butla z gazem ma tylko niskie ciśnienie i niedługo będziesz musiał ją wymienić. Zielony oznacza, że ​​wszystko jest w porządku. Wymiary: ok. 10,5 cm x 9,4 cm x 4,5 cm.

Dostępna ilość: 8

83,36

 

Reduktor ciśnienia 3w1 (ciśnieniomierz, reduktor ciśnienia, zabezpieczenie przed pęknięciem węża) dla bezpieczniejszego korzystania z grilla:
  • BEZPIECZNIEJSZE GRILLOWANIE: Regulator ciśnienia gazu ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed pęknięciem węża sprawdza, czy odpowiedznia ilość gazu przepływa przez wąż grilla gazowego i automatycznie zatrzymuje przepływ gazu, gdy tylko wąż pęknie lub zostanie uszkodzony; 
  • ŁATWA INSTALACJA: Regulator gazu można łatwo zainstalować między butlą gazową a wężem gazowym grilla. Następnie dopływ gazu odcina się automatycznie, gdy tylko ciśnienie robocze przekroczy nominalny przepływ o więcej niż 10%;
  • UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE: może być używany ze wszystkimi dostępnymi na rynku butlami gazowymi o ciśnieniu roboczym 50 mbar zgodnie z niemiecką normą gazową;
  • W ZESTAWIE MANOMETR: pokazuje, czy jest wystarczająca ilość gazu lub czy należy wkrótce wymienić butlę z gazem;
  • KOD KOLOROWY EASY: Zielony oznacza, że ciśnienie gazu jest w normie, więc nie musisz nic robić. Żółty oznacza, że należy wymień butlę z gazem. Czerwony kolor wskazuje, że należy natychmiast wyłączyć grilla.
Wymiary urządzenia: 10,5 x 9,4 cm x 4,5 cm
Połączenie z butlą: G.12 (W21,8 x 1,814 LH)
Wyjście: G1/4 LH
Wymiar opakowania: 10,3 x 7,5 x 7,5 cm