Grill wózek 50x26 cm - 0566A

Bogaty asortyment naszego sklepu wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy pragną delektować się smakiem grillowanych potraw. Dobrej jakości sprzęt sprawi, że przyrządzane smakołyki będą na najwyższym poziomie, a sam proces ich przygotowywania okaże się łatwy i przyjemny. Zadbaj również o atrakcyjny wygląd swojego grilla – nasze atrakcyjne produkty wpasują się w każdą aranżację.

 • Wymiary rusztu grillowego: 47 x 23 cm

 • EAN: 4000810056637

 • Wymiary produktu: 80 x 80 x 39 cm (dł/wys/szer)

Dostępna ilość: Duża ilość

139,00 189,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł
 

Nic nie sprawia takiej radości, jak smak grillowanych potraw. Jeszcze lepiej, gdy możesz się nimi cieszyć w gronie najbliższych. Chcąc Ci to ułatwić, proponujemy wysokiej jakości sprzęt, który znacząco ułatwi Twoje kulinarne popisy. Sprawdź bogaty asortyment naszego sklepu, znajdziesz tam szereg praktycznych rozwiązań, w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz.

Grill wózek 50 x 26 cm to przede wszystkim komfort

Grill wózek 50 x 26 cm to przede wszystkim komfort użytkowania. Dwie wbudowane półki (jedna pod paleniskiem, druga z jego boku), pozwolą Ci umieścić jedzenie lub inne rzeczy przydatne podczas grillowania w bliskiej odległości. Dzięki temu, że grill węglowy wyposażony został w nogi na kółkach, jest niezwykle łatwy w transporcie. Dzięki temu po sezonie możesz przestawić go w dowolne zadaszone miejsce. Dobierz z naszej oferty odpowiedni pokrowiec i ochroń grill również przed kurzem!

Dla jeszcze większego ułatwienia transportu, grill wózek posiada specjalną rączkę wykończoną drewnem. Ułatwia to wygodne popchnięcie sprzętu bez obawy o poparzenia. Nasz grill węglowy to także 4-stopniowa regulacja rusztu, dzięki której dostosujesz stopień grillowania potraw do swoich preferencji.

Jakość produktu to podstawa dobrego smaku – zapewni ją grill wózek

Grill wózek to stabilna, malowana proszkowa konstrukcja, która nie ugnie się pod ciężarem przyrządzanych smakołyków. Emaliowana miska paleniskowa o wymiarach 50 x 26 cm, pozwala na zamieszczenie w niej dużego rusztu 46 x 24 cm. Dostępne w naszej ofercie grille węglowe wyposażone zostały w ruszty z chromowanej stali, zapewniające wytrzymałość na lata. Grille węglowe Landmann wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Misę i nóżki stworzono ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na wysokie temperatury.

 • emaliowana miska paleniskowa o wymiarach: 50 x 26 cm
 • ruszt wykonany z chromowanej stali
 • wymiary rusztu: 47 x 23 cm
 • stabilna, malowana proszkowo malowana konstrukcja
 • 4 stopniowa regulacja wysokości rusztu
 • praktyczne półki
 • atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie
 • preferowana liczba osób: 6

Inne produkty z tej samej kategorii