Parasol grzewczy gazowy - kiedy warto go wybrać?

Z pewnością znasz ten stan kiedy za oknem robi się chłodniej, wieczory stają się dłuższe a Ty nie chcesz rezygnować ze spędzania ich na świeżym powietrzu. Czasami wystarczy koc i już. Wychodząc jednak na miasto żadne z nas nie zabiera ciepłego okrycia, dlatego w ogródkach gastronomicznych pojawiają się gazowe parasole grzewcze. Dzięki nim w restauracji tworzy się niezwykły nastrój, który sprawia, że goście pozostają na dłużej.

Co istotne, oferowane przez nas parasole grzewcze spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa - zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w dodatkowe osłony palnika, zmniejszające ryzyko oparzenia.

Gazowy parasol grzewczy - nie tylko w ogródku restauracyjnym

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli parasolów grzewczych i promienników. Możesz więc wybierać do woli i dobrać urządzenie, które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom. Dzięki nim poczujesz przyjemne ciepło, a spotkania ze znajomymi nie będą musiały odbywać się tylko i wyłącznie w domu. Gazowy parasol grzewczy to świetne rozwiązanie dla każdego balkonu czy tarasu. Wystarczy dobrać produkt o odpowiednich wymiarach i wykończeniu pasującego do wystroju - i gotowe! Od teraz możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem nawet w chłodniejsze noce.

Gazowy parasol grzewczy czy promiennik elektryczny?

Parasol grzewczy dzięki swojej nóżce rozlewa ciepło nad głowami. Możesz go postawić w dowolnym miejscu i ustawić temperaturę, która najbardziej Wam pasuje. Wystarczy, że znajdziesz twardsze podłoże. Każdy gazowy parasol grzewczy wyposażony jest w zabezpieczenia antywypływowe i w razie jego przechylenia produkt nie wypłynie.

Promienniki to idealne urządzenia na mniejszy balkon czy taras. Nie mają nóżek, dlatego zajmują mniej miejsca. Trzeba je zamontować na haczykach. Są bezpieczne, ekonomiczne i praktyczne. Każdy rodzaj mamy w kilku kolorach. Prosty design i minimalizm sprawiają, że promienniki wyglądają stylowo i nie rzucają się w oczy. Koniec z chłodnymi wieczorami. Wyjdź na taras, czerp ze świeżego powietrza ile się da, a o odpowiednią temperaturę zadbają parasole grzewcze.