Parasol grzewczy gazowy - kiedy warto go wybrać?

Z pewnością znasz ten stan kiedy za oknem robi się chłodniej, wieczory stają się dłuższe a Ty nie chcesz rezygnować ze spędzania ich na świeżym powietrzu. Czasami wystarczy koc i już. Wychodząc jednak na miasto żadne z nas nie zabiera ciepłego okrycia, dlatego w ogródkach gastronomicznych pojawiają się gazowe parasole grzewcze. Dzięki nim w restauracji tworzy się niezwykły nastrój, który sprawia, że goście pozostają na dłużej.

Co istotne, oferowane przez nas parasole grzewcze spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa - zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w dodatkowe osłony palnika, zmniejszające ryzyko oparzenia.

Gazowy parasol grzewczy - nie tylko w ogródku restauracyjnym

Gazowy parasol grzewczy to rodzaj grzejnika tarasowego, który wykorzystuje gaz jako źródło paliwa. Tego typu produkty są przeznaczone do zapewnienia ciepła w ramach przestrzeni zewnętrznych. Można je dostać w różnych wzorach i stylach. Gazowe parasole grzewcze zazwyczaj mają podstawę, która mieści zbiornik gazu i stelaż wraz z baldachimem, który zwykle wykonany jest z metalu lub innego materiału odpornego na ciepło, i zawiera palnik, który wytwarza ciepło.

Gazowe parasole grzewcze mogą być zasilane propanem lub gazem ziemnym. Oferują szereg korzyści w stosunku do innych typów grzejników tarasowych. Są one stosunkowo łatwe w użytkowaniu i mogą zapewnić stałe oraz kontrolowane źródło ciepła. Gazowe parasole grzewcze są również bardzo wydajne i mogą wytwarzać dużo ciepła bez użycia dużej ilości paliwa. Jeśli szukasz sposobu, aby utrzymać komfortową temperaturę na patio lub w innym miejscu w swoim ogrodzie podczas chłodniejszych miesięcy, gazowy parasol grzewczy może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli parasolów grzewczych i promienników. Możesz więc wybierać do woli i dobrać urządzenie, które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom oraz będzie dopasowane do budżetu, jakim dysponujesz. Dzięki nim poczujesz przyjemne ciepło, a spotkania ze znajomymi nie będą musiały odbywać się tylko i wyłącznie w domu. Gazowy parasol grzewczy to świetne rozwiązanie dla każdego balkonu czy tarasu. Wystarczy dobrać produkt o odpowiednich wymiarach i wykończeniu pasującego do wystroju - i gotowe! Od teraz możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem nawet w chłodniejsze noce.

Gazowy parasol grzewczy czy promiennik elektryczny?

Parasol grzewczy dzięki swojej nóżce rozlewa ciepło nad głowami. Możesz go postawić w dowolnym miejscu i ustawić temperaturę, która najbardziej Wam pasuje. Wystarczy, że znajdziesz twardsze podłoże. Każdy gazowy parasol grzewczy wyposażony jest w zabezpieczenia antywypływowe i w razie jego przechylenia produkt nie wypłynie.

Promienniki to idealne urządzenia na mniejszy balkon czy taras. Nie mają nóżek, dlatego zajmują mniej miejsca. Trzeba je zamontować na haczykach. Są bezpieczne, ekonomiczne i praktyczne. Każdy rodzaj mamy w kilku kolorach. Prosty design i minimalizm sprawiają, że promienniki wyglądają stylowo i nie rzucają się w oczy. Koniec z chłodnymi wieczorami. Wyjdź na taras, czerp ze świeżego powietrza ile się da, a o odpowiednią temperaturę zadbają parasole grzewcze.