Promiennik grzewczy wiszący MUSHROOM czerwony (1500W) Landmann - CE11R

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiedni promiennik grzewczy wiszący.

  • Wymiary produktu: 42,5 cm (średnica)

Dostępna ilość: 8

454,00 499,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 449,10 zł
 

Letnie wieczory sprzyjają spotkaniom ze znajomymi i rodziną po zachodzie słońca. Powietrze jest wtedy ciepłe, grill już stygnie po sowitej kolacji, a muzyka zapewnia przyjemną atmosferę. Do idealnego nastroju brakuje tylko właściwego oświetlenia, które zapewni Ci promiennik grzewczy – grzyb gazowy. Jeśli nie możesz znieść rażącego blasku, a poszukujesz regulowanego światła, wiszący promiennik grzewczy jest dla Ciebie idealną opcją.

Promiennik grzewczy – wiszący mushroom

Nie tylko praktyczny, ale też stylowy – wykonany z wysokiej jakości aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego promiennik grzewczy – wiszący mushroom (czerwony) to rozwiązanie dla każdego, kto chce dodać swojemu ogrodowi nieco uroku. Promiennik tarasowy to też świetny pomysł na oświetlenie balkonu lub altanki. Nie musisz martwić się tym, czy będzie pasowała do ogólnej aranżacji lub umieszczonych na zewnątrz mebli – promiennik wiszący to opcja uniwersalna. Ponadczasowy sprzęt ma też więcej zalet – jest niezwykle trwały i funkcjonalny, a także ekonomiczny. Dzięki działaniu fal podczerwonych ogrzewa wszystkie przedmioty znajdujące się w jego zasięgu. Wiszący promiennik grzewczy zapewni Ci skuteczne ogrzanie nawet w zimniejsze wrześniowe popołudnia. Nie rezygnuj z planów i zainwestuj w promiennik grzewczy wiszący.

Stylowe oświetlenie miejsc publicznych – promiennik wiszący

Promiennik wiszący to również świetle rozwiązanie do restauracji i tarasu hotelowego lub na balkon hotelowy. Wykorzystywany w rozmaitych aranżacjach i warunkach, oświetli i ogrzeje ludzi oraz przedmioty znajdujące się w promieniu 9m 2. Promiennik grzewczy wiszący jest również łatwy w montażu, czego zasługą jest jego kompaktowy kształt i waga sięgająca zaledwie 2 kilogramów. Szukając nieco przygaszonego, aczkolwiek dość jasnego światła do swojej kawiarni, promiennik wiszący z pewnością doda mu uroku. Dużą wartość mogą też mieć dla Ciebie certyfikaty – wiszący grzybek posiada bowiem CE, PAH, ROHS i IPX4. Możesz zatem liczyć nie tylko na wysokiej klasy sprzęt, ale też na to, że działa z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Dane techniczne Promiennika CE11R:

  • Zasilanie - 1500 Wat
  • Żywotność elementów - 5000 godzin
  • Certyfikaty - CE, PAH, ROHS, IPX4
  • Materiał - Aluminium, stal nierdzewna i plastik
  • Elementy grzewcze - Halogen
  • Waga - 2,0 kg
  • Wymiary - 42,5 cm
  • Przewód - 1,9 m
  • Kolor czerwony