Promiennik grzewczy wiszący MUSHROOM LIMONKA (1500W) Landmann - CE11L

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiedni promiennik grzewczy wiszący.

  • Wymiary produktu: 42,5 cm (średnica)

Dostępna ilość: 13

449,00 499,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 499,00 zł
 

Szukasz stylowego oświetlenia, które dopełni wybraną przez Ciebie aranżację i elegancko uzupełni przestrzeń? Niezależnie od tego, czy wystrój jest nowoczesny, czy też tradycyjny, promiennik grzewczy wiszący (1500W) wykonany jest z wysokiej klasy materiałów. Jakość aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego zapewnia nieprzejednaną trwałość – promiennik tarasowy będzie Ci pomocny przez 5000 godzin. Idealne rozwiązanie dla domowego tarasu wymagającego oświetlenia, ale też wykwintnej restauracji lub hotelowej kawiarni – wiszący promiennik grzewczy nie tylko zapewni ciepły blask, ale też ogrzeje ciała i przedmioty znajdujące się w promieniu 9m2. Nie musisz zatem zastanawiać się nad tym, czy promiennik mushroom to dobry pomysł do zawieszenia na zewnątrz, podczas chłodniejszych wieczorów.

Promiennik grzewczy – wiszący mushroom

Promiennik tarasowy to wybór uniwersalny. Świetnie sprawdzi się w domowym zaciszu, ale też w wyszukanej restauracji. Podczas gdy wiszący promiennik grzewczy to dogodna opcja do zawieszenia w altance, uświetni swoją obecnością również balkon lub taras. Może funkcjonować samodzielnie, tworząc dla Ciebie urokliwe otoczenie, lub współtowarzyszyć lampkom ledowym rozwieszonym w altance czy też dużej lampie umieszczonej niedaleko wypoczynku – parasol grzewczy grzyb gazowy z pewnością spisze się we wszystkich tych miejscach na medal.

Promiennik grzewczy – wiszący grzybek w opływowej odsłonie

Chcąc spędzić spokojny, nastrojowy wieczór, z pewnością chcesz, by towarzyszyły Ci miłe zapachy i ludzie, wśród których odpoczniesz. Promiennik grzewczy wiszący mushroom limonka to propozycja, której tlące się światło idealnie pasuje do relaksującego popołudnia. Niezależnie do tego, czy noce są ciepłe, czy pojawił się już pierwszy chłód, parasol grzewczy – grzyb gazowy będzie nie tylko estetyczną dekoracją, ale i praktycznym dodatkiem. Wiszący promiennik grzewczy nie zawsze jako pierwszy przychodzi na myśl, gdy mowa o oświetleniu zewnętrznym. Mimo to wszystkie walory, jakie posiada parasol grzewczy – grzyb gazowy, zdecydowanie są warte zainteresowania.

Dane techniczne Promiennika CE11L:

  • Zasilanie - 1500 Wat
  • Żywotność elementów - 5000 godzin
  • Certyfikaty - CE, PAH, ROHS, IPX4
  • Materiał - Aluminium, stal nierdzewna i plastik
  • Elementy grzewcze - Halogen
  • Waga - 2,0 kg
  • Wymiary - 42,5 cm
  • Przewód - 1,9 m
  • Kolor limonka

Inne produkty z tej samej kategorii