Palenisko ogrodowe KULA OGNIA, Landmann - 11810

Długie letnie wieczory to idealny moment na spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Jednak nawet podczas upalnych miesięcy zdarzają się zimne noce. Abyś mógł jeszcze dłużej biesiadować ze znajomymi, warto zainwestować w odpowiednie palenisko ogrodowe.

 • EAN: 4000810118106

 • Wymiary produktu:  86 x 79,5 x 89,4 cm (dł/wys/szer)

  Wymiary opakowania: 77,5 x 77,5 x 25 cm

Dostępna ilość: 118

1 365,00 1 499,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 1 241,10 zł
 

Palenisko ogrodowe

Nowoczesne palenisko ogrodowe to idealna propozycja dla tych, którzy szukają dodatkowego źródło ciepła i oświetlenia. Dzięki niemu możesz spędzać jesienne wieczory na zewnątrz bez kilku koców. Wspólne spędzanie czasu ze znajomymi będzie możliwe nawet wczesną wiosną.

Palenisko ogrodowe to świetna alternatywa dla gazowych parasoli grzewczych. Kolejnym plusem jest bezpośredni dostęp do ognia. Dzięki temu możesz dookoła postawić ławeczki i zaprosić znajomych do wspólnego biesiadowania. Palenisko ogrodowe ma specjalne nóżki, które zapewniają stabilność. Dzięki temu możesz postawić je nawet na trawie.

Nowoczesne palenisko ogrodowe

Nasze palenisko ogrodowe ma specjalną, zamykaną kopułę, która ogranicza bezpośredni dostęp do ognia i zapewnia bezpieczeństwo dzieciom i zwierzętom. Jednocześnie ma stały dopływ tlenu. Dzięki temu organizowanie ogniska będzie stuprocentowo bezpieczne. Dodatkowo materiał palny znajduje się w emaliowanej misie, a nie trawie.

Palenisko w ogrodzie to idealna atrakcja dla małych i dużych. Jeżeli masz agroturystykę to warto się w nie zaopatrzyć i zafundować dodatkową atrakcję swoim gościom . Dzięki temu znacząco ograniczasz ryzyko wystąpienia pożaru. Po otworzeniu kosza wykonanego ze stali możesz zamienić palenisko w ogrodzie w ognisko i piec kiełbaski, ziemniaczki lub pianki.

Palenisko ogrodowe kula ognia jest niezwykle praktycznym gadżetem ogrodowym. Możesz postawić je na tarasie czy balkonie. Jest stylowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu będzie służyło Ci długie lata.

Czarny, uniwersalny kolor pasuje do każdej aranżacji. Metalowe palenisko ogrodowe jest odporne na warunki atmosferyczne. Łatwo je wyczyścisz i schowasz na zimę. Do urządzenia proponujemy także dedykowany pokrowiec. Dzięki temu palenisko do ogrodu będzie gotowe praktycznie od razu do użytku. Nie jesteś przekonany do tego modelu? Zobacz jakie palenisko do grilla mamy w ofercie i wybierz coś dla siebie.

 • kosz wykonany ze stali, malowany proszkowo
 • otaczająca siatka chroni przed iskrami
 • łatwy do otwarcia dzięki dużym bocznym uchwytom
 • z emaliowaną misą paleniskową
 • w zestawie z pokrowcem
 • wymiary produktu: 86 x 79,5 x 89,4 cm
 • waga: 24,5 kg
 • wymiary opakowania: 77,5 x 77,5 x 25 cm