Kociołek żeliwny 4 L - 14212

Jedną z żeliwnych propozycji jest grill – kociołek. Pozwoli on nie tylko na smaczne ugotowanie potraw na ogniu, ale też na ich podgrzanie. Dzięki odkręcanym nóżkom i możliwości zastosowania z trójnogiem oraz przenośnym paleniskiem ogrodowym żeliwny kociołek świetnie sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale też na weekendowym lub wakacyjnym wyjeździe na łono natury.

Dostępna ilość: Duża ilość

249,00 289,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 289,00 zł
 

Żeliwny kociołek myśliwski to wyśmienity sposób na przyrządzanie posiłków na świeżym powietrzu - na biwakach, kempingach. Przygotowanie gulaszu, pysznego bigosu czy wojskowej grochówki nad "żywym ogniem" nie nastręczy już żadnych kłopotów.

Kociołek wykonany jest z żeliwnego odlewu. Żeliwo ze względu na swoje właściwości, jest jednym z najznakomitszych materiałów do produkcji naczyń kuchennych. Potrawy przygotowywane przy użyciu żeliwnych naczyń nabierają niezwykłego smaku.
Kociołek ma pojemności 4 litra; taka pojemność pozwala na przyrządzanie potraw do 8-10 osób.

Naczynie posiada 3 nóżki, które można odkręcić, aby można było zawiesić je na trójnogu.

Pokrywa kociołka wyposażona jest w uchwyt dokręcający, który ją stabilizuje. Pokrywa sprawia, że dania gotują się równomiernie oraz zapobiega ona zanieczyszczeniu potraw przez kurz, pył.

  • odlew maszynowy
  • odkręcane nóżki
  • możliwość zastosowania z trójnogiem
  • pojemność 4 litra

Inne produkty z tej samej kategorii