Grill gazowy INOX kuchnia - 12120

Szukasz praktycznego rozwiązania do swojego zielonego tarasu? A może Twój stary grill gazowy wózek zawiódł Cię w ostatniej chwili? Nie decyduj się na półśrodki, zwłaszcza, gdy zbliża się sezon letni. Z pewnością będzie to czas spotkań z rodziną i znajomymi, którym towarzyszyć będą nie tylko długie rozmowy podczas ciepłych wieczorów, ale też smaczne grillowanie dania. Pełnię komfortu zapewni Ci kuchnia gazowa.

  • Moc: 6 x 3,5 kW + 1 x 3,0 kW

  • EAN: 4000810121205

  • Wymiary rusztu grillowego: 94 x 43 cm (3 części)

  • Wymiary produktu: : 162.5 x 121 x 55.5 cm

    Wymiary opakowania: 128 x 108 x 64 cm

  • Akcesoria: zalecany pokrowiec 15717

Dostępna ilość: Duża ilość

4 999,00 6 090,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 5 999,00 zł
 

Kuchnia gazowa INOX to techniczna doskonałość

Duże, piękne przestrzenie potrzebują okazałych rozwiązań, a żadne inne nie mogą się mierzyć z zaletami, którymi charakteryzuje się kuchnia gazowa. Do zestawu dołączony jest wąż i reduktor ciśnieniowy, który pomoże Ci przy montażu i wymianie butli gazowej – nie przejmuj się, w dowolnej chwili schowasz ją za drzwiczkami dolnej szafki, która posiada specjalne gniazdo na butlę gazową.

Grill gazowy wózek, mimo sporej wagi, da się schować podczas zimowego sezonu dzięki wmontowanym w konstrukcję 8 skrętnym o 360° kółkom z łatwobieżnymi rolkami z hamulcem – wystarczy przesunąć kuchnię w osłonione miejsce. Dużą wygodę każdemu użytkownikowi daje spora powierzchnia dostosowana do obsługi nawet 16 osób. Dodatkowe akcesoria, w które wyposażona jest kuchnia gazowa to komfortowo rozkładany stolik boczny, na którym przygotujesz lub na który odłożysz potrawy, cyfrowy timer, pokrętła regulacyjne z niebieskim podświetleniem LED i zintegrowany w pokrętle piezozapalacz – osobny dla każdego palnika.

Kuchnia gazowa INOX do grillowania – pierwszorzędne wykonanie

Poszczególne elementy kuchni gazowej wykonano z kombinacji lakierowanej/emaliowanej blachy stalowej i stali szlachetnej. Są nimi dwuścienna pokrywa z dużym oknem rewizyjnym i termometrem, a także uchwyty, panel czołowy i drzwiczki. Stalowy jest też emaliowany ruszt do podgrzewania. Z kolei stelaż lakierowano proszkowo – technika ta dodaje całej kuchni gazowej trwałości.

Kuchnia gazowa o mocy 24,0 kW posiada też 6 niezależnych, podświetlanych diodami LED tubowych palników głównych ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości, każdy o mocy 3,5 kW. Ma też palnik boczny do gotowania o mocy 3,0 kW. Emaliowane są nie tylko deflektory/osłony palników, ale też odporna na wysokie temperatury komora paleniskowa, żeliwny dwuczęściowy ruszt grillowy i żeliwna płyta do smażenia. Dużym ułatwieniem jest również wyciągana misa tłuszczona z rynienką ociekową, dzięki której łatwiej utrzymać urządzenie w czystości.