Środek do czyszczenia grilla 500ml 04652

  • SKUTECZNE CZYSZCZENIE: Środek do czyszczenia grilla jest idealny do czyszczenia i konserwacji grilli gazowych, węglowych i elektrycznych.
  • ŁATWA APLIKACJA: Najpierw wstrząsnąć, następnie spryskać powierzchnię z odległości ok. 25 cm i pozostawić na ok. 5 minut.
  • PRZECIW CIĘŻKIM BRUDOM: Przed użyciem usuń grube naloty szpachelką.
  • DELIKATNY: W przypadku wrażliwych powierzchni spryskaj środek do czyszczenia grilla ściereczką zamiast samego materiału.
  • BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM: Po użyciu zamknij dyszę natryskową, aby zapobiec wysychaniu produktu.

Dostępna ilość: Duża ilość

36,00 39,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł
 

  1. Grillowanie to świetna zabawa - późniejsze sprzątanie jest z pewnością mniej zabawne :) dlatego środek do czyszczenia grilla firmy LANDMANN ułatwia to zadanie i w mgnieniu oka znów będziesz miał czysty grill.
  2. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię grilla gazowego, węglowego lub elektrycznego z odległości ok. 25 cm, pozostawić na ok. 5 minut i usunąć rozpuszczony brud miękką gąbką lub miękką szczotką.
  3. Następnie dobrze spłukać wodą - gotowe. Dzięki specjalnej formule z wysokiej jakości surowców nawet najbardziej uporczywe osady i przypalone resztki nie stanowią problemu dla środka do czyszczenia grilla LANDMANN.
  4. Płyn jest łatwy w użyciu dzięki praktycznej butelce z rozpylaczem. Zawartość: ok. 500 ml.

Inne produkty z tej samej kategorii