Wielofunkcyjny odkurzacz myjący do podłogi MAXXMEE czarno/niebieski 04518

Ten pomysłowy bezprzewodowy środek do czyszczenia podłóg jest wszechstronny i dokładny w użyciu!

Użyj bezprzewodowego odkurzacza MAXXMEE w razie potrzeby jako bezprzewodowego odkurzacza do dywanów z krótkim włosiem i twardych podłóg w całym domu lub przekształć go w nowoczesny mop elektryczny w mgnieniu oka, aby mieć promiennie czyste podłogi wyłożone kafelkami lub drewnem w całym domu. Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi do podłóg sprostasz wszelkim przyszłym wyzwaniom związanym z czyszczeniem.

Jest bezpieczny i skuteczny w użyciu na kafelkach, podłogach z twardego drewna, wykładzinach z krótkim włosiem, dywanikach z krótkim włosiem, laminacie, linoleum i gumowych dywanikach podłogowych.

Najważniejszym elementem jest obracające się włosie elektrycznie napędzanej szczotki czyszczącej do usuwania szczególnie uporczywych zabrudzeń. Po zakończeniu pracy można je wyczyścić za naciśnięciem jednego przycisku dzięki praktycznej funkcji samooczyszczania - wygodniej nie może być!

Dostępna ilość: 19

650,00

 

Wielofunkcyjny odkurzacz myjący MAXXMEE 3w1:

 1. Może być używany jako bezprzewodowy odkurzacz, jako mop elektryczny lub do jednoczesnego odkurzania i wycierania.
 2. Do czyszczenia wielu twardych i krótkich dywanów w domu za pomocą dwóch różnych wałków szczotkowych.
 3. Z oddzielnym zbiornikiem świeżej wody i pojemnikiem na zanieczyszczenia.
 4. Bez worka i ze zintegrowanym filtrem EPA.
 5. Z wygodną funkcją samoczyszczenia.

Szczegóły techniczne:

 1. Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 17 x 25 x 110 cm
 2. Zasilanie: 22,2 V DC
 3. Moc: maks. 200 W.
 4. Czas ładowania baterii: 3-4 godziny
 5. Żywotność baterii: do ok. 25 minut (w zależności od użytkowania z całkowicie naładowaną baterią)
 6. Pojemność pojemnika na kurz / zbiornik na brudną wodę: 300 ml
 7. Pojemność zbiornika świeżej wody: 400 ml
 8. Zakres dostawy: 1 x jednostka silnikowa, 1 x zbiornik świeżej wody, 1 x zbiornik na brudną wodę / pojemnik na kurz, 1 x wałek do twardych podłóg (czerwone włosie), 1 x wałek do dywanów (niebieskie włosie), 1 x stacja, 1 x cyklon filtr, 1 x filtr przeciwkurzowy, 1 x filtr przeciwpyłowy, 1 x filtr EPA, 1 x filtr piankowy, 1 x zasilacz.

Uwagi: To urządzenie jest przeznaczone do odkurzania zwykłego kurzu domowego oraz do czyszczenia na mokro twardych podłóg. Nigdy nie odkurzaj następujących rzeczy: żarzących się popiołów, niedopałków papierosów, zapałek itp., materiałów palnych lub łatwopalnych, bardzo drobnego pyłu (np. pyłu betonowego), popiołu lub tonera, ostrych, twardych przedmiotów, np. większe kawałki szkła.