Lampa powiększająca LED 2,5W biała MAXXMEE - 01771

Lampa powiększająca MAXXMEE LED nie tylko emituje przyjemne, białe światło dzienne, ale także powiększa wszystko o 300 procent dzięki zintegrowanemu szkłu powiększającemu. Możesz więc łatwo majstrować przy szczegółach, czytać wygodnie lub szyć z precyzją. Dzięki elastycznej szyjce lampy, którą można obracać o 360°, możesz łatwo dostosować ją do swoich potrzeb. Lampa powiększająca LED jest stabilna i bezpieczna na podstawie i może być również umieszczona na stole, stole warsztatowym lub fotelu. Dla optymalnej widoczności nawet przy słabym świetle.

Dostępna ilość: 3

219,70

 

Lampa powiększająca LED 2,5W biała MAXXMEE :

Dla lepszego widoku podczas szycia, czytania i innych czynności:

 1. Lampa podłogowa ze zintegrowanym szkłem powiększającym o 8 dioptriach i mocnymi diodami LED
 2. Obrotowa o 360°, elastyczna szyjka lampy dla łatwej regulacji
 3. Ze stabilną podstawą i włącznikiem/wyłącznikiem na głowicy lampy
 4. Idealna do czytania, szycia lub pracy.

Szczegóły techniczne:
  1. Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 27 x 23 x 150 cm
  2. Długość kabla: ok. 1,85 m
  3. Moc: 2,5 W
  4. Klasa ochrony: III
  5. Temperatura barwowa: 6500K
  6. Strumień świetlny: 1800lm
  7. Zakres dostawy: 1x podstawa z gniazdem przyłączeniowym, 1x głowica lampy (z elastyczną szyjką, zintegrowanym szkłem powiększającym i kablem przyłączeniowym), 1x zasilacz, 1x pręt (powyżej), 1x pręt (dolny), 1x śruba.


Uwagi: 
Produkt przeznaczony do oświetlenia i posiada zintegrowane szkło powiększające do optycznego powiększenia. Nie nadaje się do oświetlenia pomieszczeń. Produkt nie może być stosowany do bezpośredniego napromieniowania ludzi lub zwierząt. Produkt nie jest przeznaczony do obsługi z zewnętrznym timerem lub oddzielnym systemem zdalnego sterowania.