Akcesoria do rozpalania grilla

Podczas pierwszych prób grillowania być może nie uda Ci się rozpalić ognia. Wiele osób poddaje się na wstępie albo brakuje imp cierpliwości. Dlatego, by ułatwić sobie życie polecamy praktyczne akcesoria do rozpalania grilla.

Z pewnością przyda Ci się praktyczna zapalarka. Dzięki niej już nie musisz walczyć z zapałkami i poparzonymi palcami. Praktyczny komin do rozpalania grilla, który ułatwia wzniecenie ognia. Do środka wkładamy brykiet i rozpaloną podpałkę. Później materiał wsypujemy do grilla i już! Nic skomplikowanego. Utrzymać ogień pozwoli Ci ręczna dmuchawka albo miech. Rozpalanie grilla z pomocą podpałki w kostkach lub płynie jest również prostą czynnością. Ogień nie będzie gasł, a żaden wiatr nie będzie mu straszny. Akcesoria do rozpalania grilla to praktyczna pomoc w każdej sytuacji.

Pomoc przy wędzeniu

Dla amatorów wędzenia mamy specjalne zrębki wędzarnicze, które mają aromat whiskey, wiśni albo olchy. Dzięki nim potrawy zyskują głębszy smak. Sklep Landmann przygotował także ekologiczny brykiet z łupin orzecha. Pali się równie świetnie jak drzewny, ale nie zanieczyszcza środowiska.

Nie pozwól, by problemy z wzniecaniem ognia odebrały Ci radość z grillowania. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz się w akcesoria do rozpalania grilla!