Pokrowiec na grill gazowy to niedrogi, ale praktyczny gadżet. Dzięki niemu Twój grill będzie w pełni sprawny podczas kolejnego sezonu. Jest odporny na niskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne np. rozdarcia. Ma specjalne otwory wentylacyjne. W tym przypadku równie ważna jest ochrona przed promenowaniem UV, dlatego zwracaj uwagę czy dany pokrowiec taką ma. Pokrowiec na grill gazowy Landmann jest wodoszczelny, więc nie musisz biegać z grillem podczas deszczu i szukać dla niego suchego miejsca. Wystarczy, że przykryjesz go odpowiednim akcesorium.

Pokrowiec na grill gazowy – Twój ratunek w zimie

Jeżeli Twój grill jest duży, a zima Cię zaskoczy i nie zdążysz go schować przed pierwszymi opadami śniegu, po prostu go przykryj dedykowanym pokrowcem. Dzięki temu na spokojnie zorganizujesz dla niego miejsce w garażu czy innym miejscu do przechowywania. Pokrowiec na grill Landmann to także dobre zabezpieczenie przed kurzem i brudem, który często występuje w pomieszczeniach gospodarczych.

Szukasz odpowiedniego pokrowca na grill? Sprawdź jeden z polecanych przez nas produktów: pokrowiec na grill gazowy Avalon 5.1

W ofercie mamy pokrowce na grille gazowe, gazowe parasole grzewcze, a nawet wędzarnie i grille betonowe. Mamy kilka rozmiarów, dzięki temu każdy grill znajdzie swoją tarczę ochronną przed zimnem. Pokrowiec zabezpieczy Twój grill przed zarysowaniami, wilgocią i szkodliwymi substancjami. Nie musisz obawiać się, że Twój sprzęt zostanie zniszczony.

Praktyczny wymiar pokrowców na grill

Pokrowce na grill nie tylko skutecznie chronią sprzęty, ale także pełnią estetyczną funkcję. Łatwo je założysz i równie szybko ściągniesz i poskładasz. Pokrowiec odłożysz na następny rok i znowu możesz z niego korzystać. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które nie nadszarpnie Twojego budżetu, czego na przykład nie można powiedzieć o zwykłej folii, którą wiele osób decyduje się zabezpieczyć swój sprzęt. Ten materiał szybko się niszczy, słabo ochrania i trzeba go często wymieniać. Warto zatem przemyśleć zakup i zainwestować w praktyczny pokrowiec, który będzie służył długie lata, podobnie jak grill.

Pokrowiec PREMIUM na wyspy ARDOR, Landmann - 15733

Wyprzedaż

Pokrowiec PREMIUM na wyspy ARDOR, Landmann - 15733

399,00 zł 549,00 zł

Pokrowiec ochronny na grille - 15702

Nowość

Pokrowiec ochronny na grille - 15702

99,00 zł 135,00 zł

Pokrowiec PREMIUM L na wędzarnie -15709

Wyprzedaż

Pokrowiec PREMIUM L na wędzarnie -15709

99,00 zł 239,00 zł