Mówi się, że od majówki zaczyna się sezon na grillowanie. Trwa dopóki jest ciepło, a jak powszechnie wiadomo jest to okres mniej więcej do pierwszych przymrozków. Dlatego na okres wiosennych wieczorów, letnich imprez i jesiennej zadumy warto uruchomić grilla ogrodowego węglowego, który skutecznie umili nasz jadłospis. Landmann ma w swojej ofercie rożnego rodzaju produkty. Wybierz: grille węglowe prostokątne, grille węglowe żeliwne, grille węglowe wahadłowe, grille węglowe kuliste i wyczaruj dzięki nim przepyszne dania.

Grill węglowy – najpopularniejszy sprzęt

Tego rodzaju sprzęt powinien być przede wszystkim stabilny i bezpieczny. Dzięki specjalnej wentylacji i solidnym nóżkom jest to możliwe. Grille węglowe duże umożliwiają Ci komfortowe przygotowywanie potraw. Możesz postawić na stojące, duże sprzęty, na których przygotujesz pokaźną ucztę dla całej rodziny albo znajomych.

Każdy grill ogrodowy węglowy posiada specjalny pojemnik na brykiet i inne materiały do opalania. Tłuszcz z potraw skapuje do odpowiedniego pojemnika dzięki czemu utrzymasz cały sprzęt w czystości i ułatwisz sobie sprzątanie po użytkowaniu.

Grill węglowy z pokrywą – różne kształty

W zależności od miejsca, w którym chcesz postawić sprzęt, dobierz ulubiony kształt, w jakim będzie grill węglowy. Duży, mały czy średni? Tutaj także masz możliwość wyboru! Na szczęście nie ograniczamy swojej oferty do kilku modeli. Znajdziesz tutaj zarówno grille kuliste, jak i przenośne wózki węglowe, grille lokomotywy i wersje przenośne. Grill węglowy Landmann występuje zarówno w wersji z pokrywką, jak i bez. Kółka umożliwią Ci przestawianie sprzętu w inne miejsce, a może zdecydujesz się na modele wahadłowe – do postawienia w jednym miejscu? Od Ciebie zależy na jaki postawisz. W ogrodzie idealnie sprawdzi się grill ogrodowy okrągły.

Nasze produkty są w pełni bezpieczne i wykończone tak, by cieszyć oko. Wiemy, że zabrudzenia, które powstają w wyniku grillowania, czasami są trudne do wyczyszczenia dlatego dbamy by powłoki, którymi są pokryte newralgiczne elementy, można było szybko sprawnie wyczyścić. Jeżeli tradycyjne grillowanie za pomocą węgla nie jest dla Ciebie, zajrzyj do innych kategorii, w których z pewnością znajdziesz alternatywne sposoby na grillowanie.