Jeżeli uwielbiasz camping i grillowanie w plenerze to produkty z tej kategorii są dla Ciebie! Przenośny i praktyczny grill turystyczny to must have każdego wyjazdu Przygotujesz na nim kolację i spędzisz błogie chwile podczas relaksu na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się podczas wakacji nad morzem i pikników w miejskich parkach.

Na dłuższą metę - Grill Kempingowy

Grill kempingowy składa się ze wszystkiego co powinien mieć najprostszy sprzęt. Wykonany ze blachy jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. By go złożyć nie trzeba używać żadnych dodatkowych narzędzi. Dzięki temu nie musisz brać ze sobą dodatkowego balastu. Chromowany ruszt szybko wyczyścisz. Posiada także osłonę przed wiatrem, która jest niezbędna na otwartych przestrzeniach. Przenośny grill będzie idealny dla osób, które często korzystają z tego rodzaju przyrządzania potraw. Znacząco ogranicza to wydatki na jednorazowe produkty. Niewielkie rozmiary i waga sprawią, że nawet nie poczujesz go w swoim bagażu. Możesz wybrać swój ulubiony kolor. Grill turystyczny po złożeniu prostokąt a nóżki mieszczą się w miejscu na palenisko.

Na krótką metę - grill turystyczny

Jeżeli z grillów w plenerze korzystasz okazyjnie możesz postawić na zestaw jednorazowy. Po użyciu wystarczy go po prostu wyrzucić. W zestawie znajdziesz materiał palny i podpałkę. Jest to rozwiązanie idealne dla studentów i osób, które grillowanie organizują bardzo rzadko.

Landmann wychodzi naprzeciw każdemu klientowi więc możesz wybrać opcję, która Ci najbardziej odpowiada. Dla tych, którzy chcą pozostać na dłużej polecamy grill ze stalowej blachy wielokrotnego użytku. Na jeden raz zdecydowanie sprawdzi się jednorazowy produkt. Wybieraj do woli według swoich potrzeb.