Praktyczny grill do Twojego ogrodu, czyli grill węglowy prostokątny

Grill prostokątny jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się smacznymi grillowanymi mięsami i warzywami w gronie przyjaciół – niezależnie od tego, czy spotkanie odbywa się w przydomowym ogrodzie, czy nad pobliskim jeziorem. Kompaktowy kształt, którym może pochwalić się grill prostokątny na węgiel, z pewnością ułatwi jego przenoszenie.

Grill walizkowy możesz wszędzie ze sobą zabrać bez poprzedniego planowania

Dzięki starannie dobranym materiałom, wykorzystanym do stworzenia grilla żeliwnego prostokątnego masz też pewność, że będzie służył Ci przez długie lata, a nie tylko jeden krótki sezon. Jest to zasługa nie tylko całej konstrukcji, ale też chromowanego rusztu. Jest on odporny na rdzę i łatwo go wyczyścić, co dodatkowo świadczy o jego praktyczności i wytrzymałości.

Jeśli najwyższa jakość wykonania i innowacyjność ma dla Ciebie znaczenie i nadal chcesz iść z duchem czasu, zdecyduj się na nasz grill prostokątny z pokrywką. Mimo prostoty wykonania możesz mieć pewność, że otrzymasz niezawodny sprzęt w optymalnej cenie. Idealnym dopełnieniem zestawu będą akcesoria do grillowania, które z pewnością podniosą komfort użytkowania.

Grill prostokątny wózek 61 x 45 cm - 11470

Wyprzedaż

Grill prostokątny wózek 61 x 45 cm - 11470

299,00 zł 439,00 zł