Planując kupno grilla, musisz wziąć pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale też sposób jego wykonania. Zazwyczaj te dwie rzeczy łącza się sobą i świadczą o solidności sprzętu. Grill żeliwny jest zatem najlepszą propozycją. Oprócz stabilności i wytrzymałości jego istotną zaletą jest powolne równomierne nagrzewanie się i oddawanie ciepła, co zdecydowanie wpływa na jakość przygotowywanych potraw.

Jedną z żeliwnych propozycji jest grill – kociołek

Pozwoli on nie tylko na smaczne ugotowanie potraw na ogniu, ale też na ich podgrzanie. Dzięki odkręcanym nóżkom i możliwości zastosowania z trójnogiem żeliwny kociołek świetnie sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale też na weekendowym lub wakacyjnym wyjeździe na łono natury.

Jeśli twoim marzeniem jest palenisko ogrodowe, żeliwne grille z pewnością zadowolą Cię swoim wysokim standardem wykonania. Są one nie tylko funkcjonalne – zapewniamy też wysoką estetykę naszych produktów i zapewniamy, że przygotowane w nich potrawy zyskają na smaku i aromacie dzięki jednoczesnemu duszeniu i pieczeniu, jakiemu zostaną poddane.