Stylowy i praktyczny grill kolumnowy ze stali nierdzewnej to nowoczesne rozwiązanie do ogrodu i na taras. Jego charakterystycznym elementem jest smukła ale stabilna noga. Na niej osadzona jest specjalna misa, w którym umieszcza się materiał plany. Zarówno pokrywa jak i misa mają odpowiedni system wentylacji. Po otwarciu możesz swobodnie włożyć ruszt i cieszyć się komfortowym grillowaniem. Pokrywa jest wyposażona w specjalną rączkę, która nie nagrzewa się dzięki czemu możesz ją podnieść w dowolnym momencie.

Grille kolumnowe Funkcjonalne i piękne

Emaliowana i lakierowana blacha stalowa, z której został wykonany grill świetnie się prezentuje. Jakość materiałów jest niezwykle istotna dlatego staramy się, by nasze produkty były produktowe z surowców o wysokiej trwałości. Zdecydowanie jest to alternatywa dla ciężkich grilli ze stali czy betonu. Dzięki nodze palenisko jest wyżej, co znacząco ułatwia używanie sprzętu. Jest w niej schowana specjalna szuflada na popiół, co znacząco ułatwia czyszczenie i obsługę urządzenia. Pokrywa skutecznie chroni jedzenie przed wszelkimi nieporządnymi rzeczami, które może nanieść wiatr. Dzięki niej potrawy szybciej się ugrillują i zawsze będą ciepłe. Niezależnie od tego ile Twoi goście się spóźnią będziesz mógł im podać gorący posiłek. Grill kolumnowy to świetne rozwiązanie zarówno do ogrodu jak na na balkon czy taras. Jego kompaktowe wymiar sprawią, że nie będzie przeszkadzał, a pokrywa uchroni Twój nos przed różnymi zapachami.

Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rodzaju grilla na naszej stronie znajdziesz także inne urządzenia, które jako amator grillowania z pewnością pokochasz. Zamów już dzisiaj i ciesz się pysznymi grillowanymi potrawami!