Słońce, ciepłe wiosenne powietrze, Ty i grill – czy taka jest wizja Twojej majówki? Jeżeli tak to z tym ostatnim chętnie Ci pomożemy. Landmann ma w swojej ofercie bogatą kolekcję różnego rodzaju grillów. Duże i kompaktowe, prostokątne i okrągłe, gazowe i elektryczne. Każdy amator grillowania z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Landmann Grill kulisty – Twój nowy przyjaciel

Jeżeli szukasz praktycznego grilla, który sprawdzi się zarówno podczas imprez ze znajomymi, jak i spotkań rodzinnych to właśnie takie rozwiązanie będzie świetną opcją. Na taras i duży balkon idealnie sprawdzi się grill kulisty z pokrywą i nóżkami. Pokrywa skutecznie osłania ogień przed zgaśnięciem, dzięki czemu możesz go używać nawet podczas wiatrów. Jedzenie będzie idealnie przygotowane, a pokrywa ochroni je przed niepożądanymi gośćmi, których może przynieść wiatr. Nóżki z kolei zapewniają stabilność całej konstrukcji. Jeżeli zdecydujesz się na kółka to bez problemu przestawisz swój grill w inne miejcie. Każdy sprzęt ma specjalną półeczkę, na której możesz położyć produkty. Niektóre modele wyposażone zostały także dwupoziomowe stanowiska do przygotowywania jedzenia, co jest niezwykłym ułatwieniem, jeżeli przygotowujesz grilla dla większej ilości osób.

Landmann – grill kulisty z najwyższej jakości materiałów

Nasza firma udostępnia produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i innych osób dlatego dbamy, by nasze produkty były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Materiały, z których zostały wykonane, są odporne na temperaturę. Zarówno w pokrywie, jak i w palenisku mamy zamontowane specjalne przesłony wentylacyjne, które zapewniają stałą cyrkulację powietrza. Specjalne uchwyty, które się nie nagrzewają zapewniają komfortowe kontrolowanie stopnia grillowania. Wszystkie grille węglowe kuliste mają w zestawie chromowany ruszt, który możesz z powodzeniem myć w zmywarce.

Jeżeli masz mały balkon a uwielbiasz grillować to świetnie sprawdzą się nasze produkty, które mają małe nóżki. Dzięki temu postawisz grilla na stolik i możesz cieszyć się przygotowywaniem posiłków w ulubiony sposób. Nasze produkty znajdą zastosowanie w wielu miejscach. Atrakcyjna cena i najwyższa jakość, którą gwarantuje Ci Landmann to cechy, o których będziesz wspominał podczas rodzinnych spotkań. Zamów już dzisiaj i ciesz się prawdziwym smakiem grillowanych potraw.