Jeżeli uwielbiasz camping i grillowanie w plenerze to produkty z tej kategorii są dla Ciebie! Przenośny i praktyczny węglowy grill turystyczny to must have każdego wyjazdu. Przygotujesz na nim kolację i spędzisz błogie chwile podczas relaksu na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się podczas wakacji nad morzem i pikników w miejskich parkach.

Na dłuższą metę – grill kempingowy

Grill kempingowy to sprzęt kompletny pod każdym względem – składa się ze wszystkiego, co powinien mieć najprostszy przyrząd do grillowania. Wykonany z trwałej blachy, jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zajmuje dużo mniej miejsca niż ten klasyczny, a do tego jest dużo lżejszy, dzięki czemu można z niego korzystać w innych miejscach niż własne podwórko. Jego kompaktowość pozwala na odczuwalne zaoszczędzenie miejsca, co ma szczególne znaczenie w sezonach, kiedy grill nie jest używany. By go rozłożyć i złożyć nie trzeba używać żadnych dodatkowych narzędzi. Chromowany ruszt szybko wyczyścisz, a osłona przeciwwietrzna doskonale sprawdzi się podczas użytkowania grilla turystycznego na otwartych przestrzeniach.

Polecane przez nas przenośne produkty są idealny dla entuzjastów tego sposobu przyrządzania potraw. Stawiając na nie znacząco ograniczysz swoje wydatki na jednorazowe akcesoria, a niewielkie rozmiary i waga oraz możliwość zamknięcia grilla turystycznego w poręcznej walizce sprawią, że nawet nie poczujesz go w swoim bagażu. Wybierz swój ulubiony kolor i wariant, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom i ciesz się smakiem ulubionych dań gdziekolwiek zechcesz!

Na krótką metę – mały grill turystyczny jednorazowy

Korzystasz z grillowania w plenerze jedynie okazyjnie? Zapoznaj się z naszą ofertę jednorazowych turystycznych grilli węglowych, przeznaczonych do jednorazowego użytku. Doskonale sprawdzą się, jeśli grilla urządzasz rzadko, jesteś w terenie i nie masz możliwości umycia go, a także w sytuacji, gdy chcesz zaoszczędzić czas na sprzątaniu. Grill jednorazowy jest też bezpieczny – wykonany z materiałów niepalnych – po prostu ułóż na nim jedzenie i grilluj! Po zakończonym biwaku wystarczy wszystko wyrzucić. Cały zestaw uzupełniony jest o material palny i podpałkę. Dzięki nim szybko wzniecisz żar odpowiedni do przygotowania pysznych potraw. Tego typu małe grille turystyczne to świetna propozycja dla studentów i wszystkich tych, którym zależy na oszczędności miejsca.

Landmann wychodzi naprzeciw każdemu klientowi, więc możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Ci opcję. Dla tych, którzy chcą spędzić kilka wieczorów przy miłym biesiadowaniu polecamy nasze grille węglowe turystyczne ze stalowej blachy wielokrotnego użytku. Na jeden raz zdecydowanie sprawdzi się mały przenośny produkt, który można łatwo zutylizować. Sprawdź nasz asortyment i wybierz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.